-20%влевовправо
Рушник Aqua Speed DRY SOFT 7031 (156-10) 70 x 140 см Синій (5908217670311)
- Готово до відправки
1 119 ₴
900 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушник з мікрофібриDRY SOFT - це ультра поглинаючий, легкий, компактний і швидковисихаючий рушник, який не додасть об'єму або ваги вашій сумці для плавання.
Це ультрам'який рушник не втрачає приємних відчуттів після сушіння та прання. Цей рушник є ідеальним вибором для басейну, тренажерного залу або пляжу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Speed |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5908217670311 |
| Артикул | 5908217670311 |
| Вага | 0.122 кг кг |
| Габарити упаковки | 70 х 140 см |
| Гарантія | 1 місяць гарантії від продавця |
| Додаткові характеристики | 0 |
| Доставка/Оплата | Оплата під час отримання товару, Безналичними для юридичних осіб, Безналичними для фізичних осіб |
| Категорія | Універсальні |
| Матеріал | 100% мікрофібра |
| Розмір | 70 x 140 см |
| Країна реєстрації бренду | 0 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Рушники |
- Ціна: 900 ₴

