-20%влевовправо
Лопатки для плавання Aqua Speed HAND PADDLE 151 (151-10) 21 x 15.5 см Синій (5908217635723)
- В наявності
809 ₴
651 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручне весло має гідродинамічну конструкцію та зігнуту передню частину. Тренування плавання для покращення техніки гребків, додані отвори покращують ваше відчуття води.
Доступні в малих, середніх та великих розмірах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Speed |
| Тип | Лопатки |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5908217635723 |
| Артикул | 5908217635723 |
| Вага | 0.115 кг кг |
| Габарити упаковки | 21 х 15.5 см |
| Гарантія | 1 місяць гарантії від продавця |
| Додаткові характеристики | 0 |
| Доставка/Оплата | Оплата під час отримання товару, Безналичними для юридичних осіб, Безналичними для фізичних осіб |
| Категорія | Для дорослих |
| Матеріал | Поликарбонат |
| Розмір | 21 x 15.5 см |
| Країна реєстрації бренду | 0 |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 651 ₴

