Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARENA |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 100 см |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рушники |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Гарантія | 14 днів |
| Розмір | 50 x 100 см |
| Габарити упаковки | 0 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| EAN | 3468336100295 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | 0 |
| Категорія | 357735|Аксесуари для басейну та аквафітнесу |
| Кількість одиниць | 0 |
- Ціна: 1 519 ₴

