-20%Рушник Arena GYM SOFT TOWEL червоний Уні 100х50 см 001994-410
- Готово до відправки
1 519 ₴
1 220 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARENA |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 100 см |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Рушники |
| Матеріал | 100% бавовна |
| Гарантія | 14 днів |
| Розмір | 50 x 100 см |
| Габарити упаковки | 0 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| EAN | 3468336100325 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додаткові характеристики | 0 |
| Категорія | 357735|Аксесуари для басейну та аквафітнесу |
| Кількість одиниць | 0 |
- Ціна: 1 220 ₴
