-33%влевовправо
Ключниця з натуральної шкіри з відділенням для грошей
- Готово до відправки
- Код: 5170
910 ₴
610 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключниця з натуральної шкіри з відділенням для грошей
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра
- Колір: чорний, коричневий
- Розміри (ШхВхГ, см): 15х7,5х4
Структура:
- (2) дві великі кишені для купюр (одна на блискавці);
- (6) шість карабінів для ключів;
- (3) три прилеглі кишеньки;
- (1) одна кишенька на блискавці;
- (1) один зовнішній карабін для кріплення.
Опис:
Ключниця виконана з натуральної шкіри, тому дуже практична в носінні. Виріб успішно використовується для 6 ключів, а також грошей. У двох великих відділеннях зручно носити гроші, більш того, одне з них на блискавці. Три прилеглих кишеньки дають змогу зберігати різні дрібниці. У зігнутому стані виріб займає мало місця. З такою багатофункціональною ключницею все, що потрібно, завжди під рукою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 40 мм |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карток | 3 |
- Ціна: 610 ₴




