
влевовправо
Пляшка, фляга силіконова Tramp 500 мл orange
- Готово до відправки
- Код: TRC-093-orange
398 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляшка, фляга силіконова Tramp 500 мл orange
виконана з міцного харчового силікону.
Може використовуватися як спортивна пляшка (біг, фітнес, скандинавська ходьба, велосипед) або походна фляга.
Особливості:
Складається до компакт розмірів, не займаючи багато місця в рюкзаку чи спортивній сумці.
Кришка має зручну поїлку, що щільно закривається.
Силіконова пляшка Tramp TRС-093 може бути прикріплена до поясу чи рюкзака карабіном (входить в комплект), а також одягається на руку за допомогою шнура з петелькою (входить в комплект).
Характеристики:
Об'єм: 500 мл
Матеріал: харчовий силікон, поліпропілен
Колір: оливковий або помаранчевий
Вага: 175 гр.
Розмір в складеному стані: 9 х 9 см.
Розмір в розкладеному стані: 22 х 8 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Особливості | Захисний ковпачок поїлки, Пробка, що закручується |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об`єм | 500 л |
| Вага | 175 кг |
| Діаметр | 8 см |
| Висота | 22 см |
- Ціна: 398 ₴




