-20%Лопатки для плавання Aqua Speed Swim Paddle 19 х 13.5 см 6972 Зелені (148-38)
- Готово до відправки
859 ₴
687 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ці весла для плавання Aqua Speed розроблені для поліпшення техніки плавання й положення рук у воді.
Плавання з цими веслами також допомагає зміцнити верхню частину тіла, оскільки вони підвищують водонепроникність.
Лопатева передня частина лопаті ініціює фазу захоплення гребка. Отвори на поверхні лопатей забезпечують підвищене відчуття потоку води.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aqua Speed |
| Тип | Лопатки |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 5908217669728 |
| Вага | 0.115 кг кг |
| Габарити упаковки | 19 х 13.5 см |
| Гарантія | 1 місяць гарантії від продавця |
| Категорія | Для дорослих |
| Матеріал | Поликарбонат |
| Розмір | 19 х 13.5 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 687 ₴
