
Експедиційний двомісний намет Tramp Sarma 2 (v2) green UTRT-030
- Готово до відправки
- Код: UTRT-030-green
8 569 ₴
- +380 (67) 649-81-73
Експедиційний двомісний намет Tramp Sarma 2 (v2) green UTRT-030
Двомісний намет експедиційного класу Tramp SARMA 2 (V2).
Завдяки особливій конструкції каркасу (дуги перетинаються в двох точках) модель має підвищену стійкість до вітру, снігу та дощу.
Намет має снігозахисний клапан по периметру зовнішнього тенту.
Призначений для використання в самих суворих погодних умовах.
Призначення: альпінізм, гірський та піший туризм, вело походи і мото мандрівки.
Час використання: зима, весна літо и осінь
Особливості:
- Двошаровий намет з двома входами та 2 тамбурами
- Зовнішній тент намета стійкий до ультрафіолетових променів
- Зовнішній тент має просочення, що затримує розповсюдження полум'я
- Два вентиляційних клапана з можливістю відкривання зсередини намета
- Вхід до спального відсіку продубльовано антимоскітною сіткою
- Всі шви проклеєні
- Світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
- Додатковий вітро- та снігозахист
- Комплектується 3-граними кілками яскравого кольору
Характеристики:
Вага: 2,9 кг
Розміри : 260 х 222 х 102
Тент: 100% поліестер 75D/190T Diamond Ripstop PU, 8000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер RipStop
Дно: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм в. ст.
Каркас: cплав ALU 7006, Ø 8,5 мм
Габарити спального відділення: 209 х 113 х 115 см
Розмір в упаковці: 18 x 40 x 16 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Експедиційні |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Тамбур, Вентиляційні вікна, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення, Водовідштовхувальне просочення, Посилені кути, Штормові відтяжки, Кріплення для ліхтаря |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 2.9 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 260 см |
| Ширина | 222 см |
| Висота | 102 см |
- Ціна: 8 569 ₴









