
Експедиційний двомісний намет Tramp Mountain 2 (v2) green UTRT-022
- Готово до відправки
- Код: UTRT-022-green
9 693 ₴
- +380 (67) 649-81-73
<
strong>Експедиційний двомісний намет Tramp Mountain 2 (v2) green UTRT-022Експедиційний двомісний намет Tramp Mountain 2 (V2)
Тридугова модель конструкції "полісфера" з просторим тамбуром, двома входами та сніжною спідницею периметром зовнішнього тенту.
Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різних умовах, міцні алюмінієві дуги — ось те, що потрібно справжньому мандрівникові!
Призначення: піший і гірський туризм, альпінізм і зимові походи
Час використання: весна-літо-осінь-зима
Особености :
- алюмінієвий каркас
- снігова спідниця для захисту від снігу дощу та вітру
- 2 входи та 2 тамбури
- великий основний місткий тамбур
- входи внутрішнього намету продубльовані москітною сіткою
- двошарова конструкція
- зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- світловідбивні відтяжки й елементи на вентиляції
- два вентиляційні вікна
- усі шви проклеєні
- комплектується 3-гранними кілочками яскравого кольору
— ідеальна для серйозних туристичних походів у будь-яку пору року та будь-яких погодних умовах
Характеристики:
Тип: Експедиційний намет
Кількість місць: 2
Вага намету: 4.1 кг
Розміри: 300 х 220 х 120 см
Розмір в упаковці: 43*20*20 см
Кількість входів: 2
Матеріал каркаса: ALU 7006 8,5 мм
Матеріал дна: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм у ст
Матеріал тенту: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм у ст
Матеріал внутрішнього намету: 100% повітропроникний поліестер RipStop
Кілочки: Алюмінієві
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Експедиційні |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Форма | Півсфера |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Проклеєні шви, Навіс, Тамбур, Вентиляційні вікна, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення, Водовідштовхувальне просочення, Посилені кути, Штормові відтяжки, Кріплення для ліхтаря |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 4.1 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 220 см |
| Висота | 120 см |
- Ціна: 9 693 ₴









