
Експедиційний тримісний намет Tramp Mountain 3 (V2) TRT-023
- Готово до відправки
- Код: TRT-023
11 185 ₴
- +380 (67) 649-81-73
Експедиційний тримісний намет Tramp Mountain 3 (V2) TRT-023
Тридугова модель конструкції "напівсфера" з просторим тамбуром, двома входами та сніговою спідницею по периметру зовнішнього тенту.
Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різних умовах, міцні алюмінієві дуги – ось те, що потрібне справжньому мандрівнику!
Призначення: піший та гірський туризм, альпінізм та зимові походи
Час використання: весна-літо-осінь-зима
Особливості:
- алюмінієвий каркас
- снігова спідниця для захисту від снігу дощу та вітру
- 2 входи та 2 тамбури
- великий основний місткий тамбур
- входи внутрішнього намету продубльовані москітною сіткою
- двошарова конструкція
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Зовнішній тент має просочення затримує поширення вогню
- світловідбиваючі відтяжки та елементи на вентиляції
- два вентиляційні вікна
- усі шви проклеєні
- комплектується 3-гранними кілочками яскравого кольору
- ідеальна для серйозних туристичних походів у будь-яку пору року та будь-яких погодних умов.
Характеристики:
Тип: Експедиційний намет
Кількість місць: 3
Вага намету: 4.7 кг
Розміри: 380 х 220 x 130 см
Кількість входів: 2
Матеріал каркасу: ALU 7006 8,5 мм
Матеріал дна: 100% поліестер 75D/190T 10000 мм у ст.
Матеріал тенту: 100% поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм у ст.
Матеріал внутрішнього намету: 100% поліестер, що дихає RipStop
Кільця: Алюмінієві
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Тип виробу | Намет |
| Призначення | Експедиційні |
| Сезон | Всесезонний |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Особливості намету/тенту | Вентиляційні вікна, Антимоскітна сітка, Кріплення для ліхтаря, Вітрозахисна/снігозахисна спідниця, Проклеєні шви, Водовідштовхувальне просочення, Посилені кути, Тамбур, Внутрішні кишені, Вогнетривке просочення |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм вод. ст. |
| Вага | |
| Вага | 4.7 кг |
| Дуги | |
| Дуги | Алюміній |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Поліестер |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 380 см |
| Ширина | 220 см |
| Висота | 130 см |
- Ціна: 11 185 ₴









