-5%влевовправо
Насос електричний InSPORTline Airstunt
- Готово до відправки
- Код: 23354
1 749 ₴
1 662 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З електричним насосом inSPORTline Airstunt надувати та здувати надувні килимки для вправ і валики буде дуже просто! Одне натискання кнопки — і все готово за лічені хвилини. Помпа легка і займає мало місця, що полегшує її зберігання та використання. А при максимальному тиску 1,8 PSI ви не перекачаєте свій килимок для вправ!
Характеристики:
- Електричний насос, придатний для легкого наповнення/спускання надувних килимків для вправ
- Ручка, що полегшує перенесення
- Простий у використанні
- Підходить також для інших надувних виробів
- Максимальний тиск: 1,8 PSI
- Швидкість накачування: 1600 л/хв (1,6 м³/хв)
- Потужність: 500 Вт
- Розміри: довж. 17 x шир. 10,5 x вис. 13,5 см
- Вага: 920 г
Без набору адаптерів!
Виріб призначений для домашнього використання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Insportline |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Насос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 13,5 см |
| Довжина, см | 17 см |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 0,92 кг |
| Термін доставки | В наявності |
- Ціна: 1 662 ₴

