-5%влевовправо
Дитячий самокат триколісний Ricokids Leddi чорний
- Готово до відправки
- Код: 766000
2 244 ₴
2 132 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ricokids |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 4,4 кг |
| Висота, см | 65-81 см |
| Довжина, см | 60 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 35 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Звичайний |
| Ширина, см | 30 см |
- Ціна: 2 132 ₴









