
влевовправо
Папка чоловіча з екошкіри Exclusive 715300-1 чорна
- Готово до відправки
- Код: 715300-1 black
1 275 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Папка ділова зі штучної шкіри Exclusive, Україна 715300-1 black
Елегантна ділова папка ідеально підійде для документів формату А4 та різних супутніх аксесуарів під час ділових поїздок містом. Опис моделі: застібається на блискавку. Усередині папки розташовані: з одного боку відсік на для документів формату А4, чотири кишеньки для візиток або кредитних карток, одна плоска кишенька для дрібних предметів, сегреатор для фіксації файлів або документів формату А4, дві петлі для ручок.
Характеристики:
- Артикул: 715300-1 black.
- Виробник: Exclusive, Україна.
- Розміри: 35,5х26.5х3 см.
- Матеріал: штучна шкіра.
- Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exclusive |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Папка для документів |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 275 ₴



