
влевовправо
Тканинна велика валіза на колесах 100L Gedox бежевий
- Готово до відправки
- Код: 1010.02 large beige
2 900 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Текстильна велика валіза на чотирьох колесах 100L Gedox бежевий
Опис товару:
Основне відділення з ременями для фіксації речей. Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні валізи. Клапан розширення дозволяє збільшити об'єм до 100 літрів. Чотири здвоєні незалежні колеса, що обертаються на 360°, виготовлені з високотемпературного термопластичного поліуретану (TPU). Кодовий замок. Висувна алюмінієва телескопічна ручка із фіксатором. Ручка на верхній та бічній поверхні. Внутрішня підкладка із нейлону.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розмір: 79х46х26 (30) см.
- Висота валізи без урахування коліс: 73 см.
- Об'єм: 100 л.
- Об'єм валізи без розширення: 87 л.
- Вага: 3690 р.
- Колір: бежевий.
- Виробник: Gedox, Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 100 л |
| Висота | 79 см |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 3.69 кг |
- Ціна: 2 900 ₴








