
влевовправо
Конструктор LEGO DUPLO My First Творчі транспортні засоби 42 Деталі (10474)
- В наявності
- Код: 10474
969 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дайте малюкам можливість проявити свою творчість із набором LEGO® DUPLO® My First Творчі транспортні засоби (10474). Ця навчальна іграшка для дівчаток і хлопчиків від 18 місяців містить безліч кубиків, деталей і рухомих елементів, які розгонять колеса творчих здібностей малюків!
Спочатку малюки збирають базові моделі: вертоліт LEGO DUPLO з обертовим гвинтом, самоскид із відкидним кузовом, пожежну машину з рухомою драбиною та невеликий сімейний автомобіль. Потім за допомогою дрібної моторики та координації рук і очей діти розбирають кубики цих транспортних засобів і, додаючи креативність і кубики, створюють абсолютно нові конструкції. Від поліцейських автомобілів до довгих вантажівок або двоповерхових автобусів — малюки можуть давати волю своїй фантазії, комбінуючи кубики LEGO DUPLO в несподівані конструкції.
Розвивальні іграшки LEGO DUPLO мають зручні кубики та цікаві функції, які допомагають малюкам зробити перші впевнені кроки у світі конструювання LEGO. Набір містить 42 деталі.
Спочатку малюки збирають базові моделі: вертоліт LEGO DUPLO з обертовим гвинтом, самоскид із відкидним кузовом, пожежну машину з рухомою драбиною та невеликий сімейний автомобіль. Потім за допомогою дрібної моторики та координації рук і очей діти розбирають кубики цих транспортних засобів і, додаючи креативність і кубики, створюють абсолютно нові конструкції. Від поліцейських автомобілів до довгих вантажівок або двоповерхових автобусів — малюки можуть давати волю своїй фантазії, комбінуючи кубики LEGO DUPLO в несподівані конструкції.
Розвивальні іграшки LEGO DUPLO мають зручні кубики та цікаві функції, які допомагають малюкам зробити перші впевнені кроки у світі конструювання LEGO. Набір містить 42 деталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Угорщина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10474 |
| Вага | 0.66 кг |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2,5 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Висота | 26.2 см |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина | 9.55 см |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 42 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | DUPLO My First |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 28 см |
| Штрихкод | 5702018056547 |
- Ціна: 969 ₴


