
влевовправо
Конструктор LEGO Technic Гіперкар Bugatti Chiron Pur Sport 771 Деталь (42222)
- В наявності
- Код: 42222
3 249 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подаруйте фанатам перегонів незабутні враження з набором LEGO® Technic «Гіперкар Bugatti Chiron Pur Sport» (42222) для хлопчиків і дівчаток від 9 років. Гіперкар має безліч цікавих функцій, які із задоволенням вивчатимуть автоаматори. Керуйте моделлю за допомогою ручки на верхній частині, а потім розгляньте двигун W16, двері та капот, які відчиняються.
До набору додається код, який можна використовувати для розблокування цифрової версії цього автомобіля LEGO Technic в онлайн-ігрі ASPHALT LEGENDS. Діти зможуть весело проводити час, збираючи та граючи з моделлю автомобіля. А коли настане час для нового заняття, вони зможуть брати участь у перегонах із цифровою версією гіперкара в онлайн-ігрі. Набір стане чудовим подарунком для дітей, які люблять іграшки для перегонів.
Моделі LEGO® Technic обладнані реалістичними рухомими деталями та механізмами, які в доступній формі знайомлять юних будівельників LEGO з інженерною майстерністю. З застосунком LEGO Builder діти можуть збирати моделі впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 771 деталь.
До набору додається код, який можна використовувати для розблокування цифрової версії цього автомобіля LEGO Technic в онлайн-ігрі ASPHALT LEGENDS. Діти зможуть весело проводити час, збираючи та граючи з моделлю автомобіля. А коли настане час для нового заняття, вони зможуть брати участь у перегонах із цифровою версією гіперкара в онлайн-ігрі. Набір стане чудовим подарунком для дітей, які люблять іграшки для перегонів.
Моделі LEGO® Technic обладнані реалістичними рухомими деталями та механізмами, які в доступній формі знайомлять юних будівельників LEGO з інженерною майстерністю. З застосунком LEGO Builder діти можуть збирати моделі впевненіше: масштабувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 771 деталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42222 |
| Вага | 1.05 кг |
| Вік | 9 |
| Вік дітей до, років | 11 |
| Вікова група | 9+ |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина | 26 см |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 3 |
| Кількість предметів у наборі | 771 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Technic |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 38 см |
| Штрихкод | 5702018067505 |
- Ціна: 3 249 ₴






