
влевовправо
Конструктор LEGO Harry Potter TM Геґрід і Гаррі: Утеча з Тісової вулиці 124 Деталі (76459)
- В наявності
- Код: 76459
969 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відтворіть втечу Геґріда та Гаррі з Тісової вулиці від Пожирачів смерті з фільму «Гаррі Поттер і Дари Смерті» з літнім іграшковим мотоциклом LEGO® Harry PotterTM (76459) для дітей. Цей чарівний набір для конструювання стане чудовим невеликим подарунком на день народження для хлопчиків, дівчаток і всіх шанувальників від 8 років. У наборі є перша модель літнього мотоцикла Геґріда в масштабі мініфігурок, 4 мініфігурки LEGO Harry Potter і мінімодель Тисової вулиці, що надихає на творчу гру.
Посадіть мініфігурку Рубеуса Геґріда на мотоцикл, а Гаррі Поттера — у коляску. Розмістіть 2 мініфігурки Пожирачів смерті на Тисовій вулиці, де є ліхтарний стовп і підставка для квіткових горщиків, які можна перевернути під час зухвалого втечі героїв.
Діти можуть будувати впевненіше за допомогою програми LEGO Builder, яка дає змогу збільшувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 124 деталі.
Посадіть мініфігурку Рубеуса Геґріда на мотоцикл, а Гаррі Поттера — у коляску. Розмістіть 2 мініфігурки Пожирачів смерті на Тисовій вулиці, де є ліхтарний стовп і підставка для квіткових горщиків, які можна перевернути під час зухвалого втечі героїв.
Діти можуть будувати впевненіше за допомогою програми LEGO Builder, яка дає змогу збільшувати, обертати в 3D і відстежувати прогрес за допомогою простих цифрових інструкцій. Набір містить 124 деталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 76459 |
| Вага | 0.17 кг |
| Вік | 8 |
| Вік дітей до, років | 10 |
| Висота | 5 см |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина | 14 см |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 124 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Harry Potter TM |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 26 см |
| Штрихкод | 5702018063361 |
- Ціна: 969 ₴




