
влевовправо
Конструктор LEGO Star Wars TM Спідер Кобба Ванта 207 Деталей ( 75437)
- В наявності
- Код: 75437
1 479 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єднайтеся з Коббом Вантом у захопливих боях проти Кейда Бейна з цим неймовірно захопливим набором LEGO® Star WarsTM для конструювання транспортного засобу (75437). Побудуйте з кубиків LEGO деталізовану модель дивовижного спідера Кобба Ванта з другого сезону серіалу «Зоряні війни: Мандалорець». У наборі є водійське сидіння для мініфігурки LEGO Кобба Ванта, кріплення для його пістолета, а також прихований відсік для зберігання легендарних аксесуарів, як-от шолом Боби Фетта та пакет із молоком банти. Мініфігурка Кеда Бейна LEGO, що входить до набору, обладнана 2 бластерними пістолетами, а Кобба має реактивний ранець для динамічних повітряних ігор.
Фантастичний подарунок для хлопчиків, дівчаток і фанатів Мандалорця або Боби Фетта з «Зоряних воєн» від 7 років — цей конструктор чудово розвиває уяву дітей під час гри.
Діти будуть насолоджуватися інтуїтивним складанням із застосунком LEGO Builder, збільшуючи та обертаючи зображення за допомогою 3D-інструкцій, а також зберігаючи та відстежуючи прогрес. Все це в застосунку! Набір містить 207 деталей.
Фантастичний подарунок для хлопчиків, дівчаток і фанатів Мандалорця або Боби Фетта з «Зоряних воєн» від 7 років — цей конструктор чудово розвиває уяву дітей під час гри.
Діти будуть насолоджуватися інтуїтивним складанням із застосунком LEGO Builder, збільшуючи та обертаючи зображення за допомогою 3D-інструкцій, а також зберігаючи та відстежуючи прогрес. Все це в застосунку! Набір містить 207 деталей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Вікова група | Від 7 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 75437 |
| Вага | 0.26 кг |
| Вік | 7+ |
| Вік дітей до, років | 9 |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Довжина | 19 см |
| Код УКТВЕД | 9503003500 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Кількість предметів у наборі | 207 |
| Підкатегорія (АФК) | Конструктори |
| Серія | Star Wars TM |
| Країна реєстрації ТМ | Данія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 21 см |
| Штрихкод | 5702018062968 |
- Ціна: 1 479 ₴






