
влевовправо
Сумка дорожня 62 л Wallaby синя
- Готово до відправки
- Код: 437-2
1 360 ₴
+380 (95) 500-89-30
- +380 (67) 649-81-73
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня 62 л Wallaby синя 437-2
Опис сумки:
Велика дорожня сумка.
Регульована ручка для носіння через плече.
Один великий відділ на замку.
Дві додаткові кишені на замках із боків.
Накладна кишеня на лицьовій стороні.
Вшито тверде дно.
П'ять пластикових ніжок.
Характеристики:
Матеріал: нейлон жатка, прогумована з тильного боку, обтягнута кедром.
Розміри в см (ШхВхГ): 60x34x27.
Вага (кг): 1.02 кг.
Об'єм, л: 62.
Колір: синій із чорним.
ТМ Wallaby, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 1.02 кг |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 27 см |
| Об`єм | 62 л |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Wallaby |
| Вага (кг) | 1,02 |
| Висота, см | 30 |
| Глибина, см | 27 |
| Об'єм, л | 46,2 |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Ширина, см | 62 |
- Ціна: 1 360 ₴






